You are here: Home » Edukacja i wychowanie » Nie taka matematyka straszna

Nie taka matematyka straszna

W roku szkolnym 2016/2017 zrealizowaliśmy projekt edukacyjny „E-matematyka w PJM” finansowany przez Fundację mPotęga. Wzięło w nim udział 10-ciu uczniów liceum i technikum: Magdalena Wdowiarz, Natalia Szostak, Marta Byczkowska, Kamil Dzidg, Marek Dorosewicz, Damian Bieniak, Konrad Nowak, Grzegorz Ziętara, Filip Sokoła i Bartosz Wypych. Z dumą wymieniamy te osoby, gdyż ogromną radością było obserwowanie ich zaangażowania i pracy w tym projekcie. Celem projektu było stworzenie filmów edukacyjnych dotyczących treści matematycznych i udostępnienie  ich na kanale  YouTube OSWG. Młodzież nagrała materiały dotyczące liczb rzeczywistych, ułamków zwykłych i dziesiętnych, potęg, pierwiastków, procentów. Z efektów naszej pracy  można korzystać tutaj: http://www.oswg-wawa.edu.pl/nowa/ematematykapjm.html. Masz problem z matematyką? Nie czekaj! Weź sprawy w swoje ręce i ćwicz, a przekonasz się, że będzie lepiej.

Angelika Niezgoda
nauczyciel matematyki