Szkolna Liga Siatkówki

Od października 2014 roku bierzemy udział w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki Warszawskich Szkół Średnich, a w 2015 roku zajęliśmy IV miejsce w II lidze. Od tamtej pory stopniowo nabieraliśmy doświadczenia, poprawiliśmy jakość gry i teraz gramy zdecydowanie lepiej. Świadczy o tym I miejsce w II lidze oraz nagroda dla Tomasza Morawskiego, który został najlepszym graczem MVP Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich (ang. Most Valuable Player – Najbardziej Wartościowy Gracz), a Grzegorz Bisko – najlepszym trenerem w kategorii otwartej (1 i 2 liga).  Gramy siatkówkę drużynową opartą na wszystkich członkach zespołu. We wrześniu 2016 roku powstała żeńska drużyna siatkówki, która również zaczyna odnosić sukcesy. Zapraszamy do naszych drużyn zarówno dziewczyny, jak i chłopców. Do zobaczenia we wrześniu.

Grzegorz Bisko